🏡 Świetna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych wynajmem nieruchomości w Turcji! Ministerstwo Skarbu i Finansów wprowadziło wygodny i bezpieczny sposób zawierania umów najmu za pośrednictwem platformy e-Devlet. 

🔹 W pierwszej fazie właściciele nieruchomości będą mogli tworzyć umowy najmu online, a najemcy będą mogli je potwierdzać na tej samej platformie. 

🔹 Druga faza, która zostanie ukończona do końca roku, umożliwi również pośrednikom w obrocie nieruchomościami i upoważnionym osobom zawieranie umów za pośrednictwem e-Devlet. 

📄 Wszystkie kontrakty będą opatrzone unikalnym kodem kreskowym w celu szybkiej i łatwej weryfikacji, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji.. 

🔹️Dzięki temu wynajem w Turcji jest jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy!


Udostępnij ten post:

Powiązane posty:

19 maja — Dnia Pamięci Atatürka, Młodzieży i Sportu!

19 maja — Dnia Pamięci Atatürka, Młodzieży i Sportu!

Gratulujemy z okazji 19 maja — Dnia Pamięci Atatürka, Młodzieży i Sportu!

Alanya przygotowuje się na główne wydarzenie 19 maja

Alanya przygotowuje się na główne wydarzenie 19 maja

W Alanyi odbędzie się duży bezpłatny koncert z okazji Dnia Pamięci Atatürka, Dnia Młodzieży i Sportu. Gwiazdą wieczoru będzie legendarny turecki raper CEZA.